V sobotu vyhrala Česko Slovensko má talent a zajtra už má prvý koncert!

Margaréta Ondrejková zaspieva špeciálny adventný koncert so skupinou La Gioia

Len pred dvoma dňami sa stala víťazkou finále Česko Slovensko má talent a už ohlasuje prvý koncert! Iba 16-ročná speváčka Margaréta Ondrejková vystúpi zajtra, 10. decembra v Event House Žilina, kde odspieva adventný koncert.

 

Margaréta Ondrejková zvíťazila vo finále Česko Slovensko má talent s piesňou Never Enough: www.youtube.com/watch?v=ruHNbFneiaw, soundtrackom z filmu The Greatest Showman, ktorú pôvodne naspievala speváčka Loren Allred: www.youtube.com/watch?v=6jZVsr7q-tE.

 

Prvý exkluzívny koncert víťazky Česko Slovensko má talent bude spoločným koncertom s operným triom La Gioia, ktoré si fanúšikovia taktiež môžu pamätať vďaka účasti v Česko Slovensko má talent. Spoločne s Margarétou a skvelými La Gioia v Event House v Žiline vystúpi tiež akrobatické zoskupenie Vertigo a gitarový virtuóz Dávid Bílek.

 

Videovizitka koncertu:

www.youtube.com/watch?v=mn4JCf94Y54&feature=emb_logo

www.facebook.com/Parasport24/videos/485816752051233/?v=485816752051233

 

„Som veľmi rád, že sa nám podarilo zorganizovať tento skvelý koncert a to aj vďaka Nadácii Františka Mišunu, s ktorou sme sa pustili do prípravy tohto podujatia, ktoré bude opäť pomáhať našim optimistom s hendikepom, rovnako ako naše akcie Hudba bez bariér a Parasport24 Tour,  hovorí zakladateľ a organizátor podujatia, Miroslav Buľovský z OZ Parasport24.

 

Vstupenky na podujatie sú v predaji v sieti Predpredaj.sk:

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/adventny-koncert-la-gioia-2019-12-10/