Najlepšia hudba na jednom pódiu oznamuje termín, prvé mená a spúšťa predaj vstupeniek

Emma Drobná, Bekim, Tereza Mašková, Martin Harich, Adéla Radimcová a ďalší na jednom pódiu… Veľký koncert osobností Hudba bez bariér sa opäť vráti v marci 2019 do Liptov Arény Tatralandia. V týchto dňoch spúšťame predaj vstupeniek a prezrádzame prvé detaily o pripravovanom podujatí.

 

Hudba bez bariér 5 pokračovanie zverejňuje prvé dôležité informácie. Tentokrát sa obľúbená hudobná “party” vráti v marci, konkrétne v piatok 8. 3. 2019 a opäť do Liptov arény Tatralandia.

 

Piate pokračovanie Hudby bez bariér podporia svojím vystúpením viaceré osobnosti, ktoré toto podujatie koncertmi podporujú už tradične každý rok: speváčky Emma Drobná, Tereza Mašková, Martin Harich vychádzajúca česká pesničkárka Adéla Radimcová a miestny folklórny súbor Majerán.

Svoju účasť potvrdil aj asi najznámejší vozičkár na Slovensku Bekim, ktorý sa nemohol kvôli chorobe zúčastniť na poslednom ročníku.

 

Na začiatku sa ma pýtali ľudia otázku, prečo to robím a dnes sa stretávam s otázkami ako si to dokázal ? J A to konkrétne ako sa darí dostať tak skvelých interpretov na jedno pódium, v období keď charitu nikto nerieši a ešte aj za podmienky bez nároku na honorár, čisto len za náklady. Osobne nerobím benefície keď všetci, ako sú napríklad obdobie Vianoc J. Som veľmi vďačný, že už množstvo Slovenských, ale aj Českých interpretov pozná,  podporuje myšlienku akcie a tak nám pomáha zarobiť si vlastným spôsobom na financovanie pomoci iným, ktorú robíme už viac ako 12 rokov….. dodáva organizátor Hudby bez bariér Miroslav Buľovský

 

Vstupenky na podujatie Hudba bez bariér sú v predaji na webe: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/hudba-bez-barier-2019-03-08/